Політика повернення та відшкодування:

Ви маєте право скасувати своє замовлення протягом 30 днів без пояснення причин.

Крайній термін для скасування замовлення становить 30 днів з дати отримання вами товарів або з моменту, коли призначена вами третя особа, яка не є перевізником, вступає у володіння доставленим товаром.

Щоб скористатися своїм правом на скасування замовлення, ви повинні повідомити нам про своє рішення за допомогою заяви.

Ви можете повідомити нам про своє рішення електронною поштою [email protected]

Ми відшкодуємо вам витрати не пізніше 30 днів з дня отримання повернутого товару. Ми використовуватимемо ті самі засоби оплати, які ви використовували для замовлення, і ви не сплачуватимете жодних комісій за таке відшкодування.

Умови повернення:

Щоб товари підлягали поверненню, переконайтеся, що:

  1. Товари були придбані в останні 30 днів
  2. Товар знаходиться в оригінальній упаковці

Наступні товари поверненню не підлягають:

  1. Доставка товару зроблена відповідно до ваших вимог або чітко під замовлення.
  2. Відправлення товарів, які не підлягають поверненню, наприклад, товари, що швидко псуються або ті, у яких закінчився термін придатності.
  3. Відправлення товарів, які не підлягають поверненню з міркувань безпеки здоров’я або гігієни і були роздруковані після доставки.
  4. Відправлення товарів, які після доставки за своїм характером нерозривно змішуються з іншими товарами.

Ми залишаємо за собою право відмовити в поверненні будь-якого товару, який не відповідає вищевказаним умовам повернення.

Повернення товарів

Ви несете відповідальність за витрати і ризики, пов’язані з поверненням нам товарів. Ви повинні надіслати товар за такою адресою:

CHC Casino Deluxe

Ми не несемо відповідальності за товари, пошкоджені або загублені при зворотній доставці. Тому ми рекомендуємо обирати безпечну та відстежувану поштову службу. Ми не можемо оформити повернення без фактичного отримання товару або підтвердження отриманої зворотної доставки.

Подарунки:

Якщо товари були позначені як подарунок під час купівлі, а потім відправлені безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму вашого повернення. Після отримання повернутого продукту вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо товари не були позначені як подарунок під час покупки, або якщо дарувальник отримав замовлення, щоб передати його вам пізніше, ми відправимо гроші дарувальнику.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є які-небудь питання про нашу Політику повернення та відшкодування коштів, зв’яжіться з нами по електронній пошті [email protected]